Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Avcılar Apart, size eşi benzeri olmayan, tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir konaklama vaat ediyor. Konaklama sebebiniz ister tatil, ister iş toplantısı olsun, Avcılar Apartta kendinizi tek konuğumuz gibi hisseder ve evinize dinlenmiş, yenilenmiş olarak dönersiniz.

istanbul avcılar apart yatak
Kurum Kültürümüz

Misafirlerimizin ihtiyaçlarının ötesine nasıl geçeriz sorusuna zaman ayırarak, yeni konseptler yaratma konularında maksimum çaba sarf ederiz.

Misyonumuz

Kaliteli hizmetlerini, evrensel bir anlayış ile sunarak misafir memnuniyetini sağlarken, ülke turizminin gelişimine de katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanda misafir memnuniyetini ön planda tutan,  çalışanları ile sektörde örnek olan, yenilikçi ve kurumsal bir marka olmak.

Biz Kimiz?

"Bizim için, hiçbir talep çok büyük, hiçbir ayrıntı çok küçük değildir."

Avcılar Apart olarak misafirlerimize ilham veren, samimi ve tasarım odaklı tesisimizde unutulmaz ve heyecan verici deneyimler sunuyoruz. 

Avcılarda kaldığınız süre boyunca mükemmel bir yerde konaklamak için bize güvenebilirsiniz. Avcılar Apart olarak hedefimiz unutulmaz bir yaşam deneyimi sağlamaktır. Bizi benzerlerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, güler yüzlü personelimiz ile sağladığımız “koşulsuz misafir memnuniyeti” odaklı sıcak hizmet anlayışımızdır.

Misafirlerimizin yaşam standartları ve beklentileri göz önüne alınarak, dekore edilmiş odalarımızda, ferahlık, konfor ve güvenlik ön planda tutulmuştur.

Temiz ve hijyenik odalarımız, ortopedik yatak, antialerjik yorgan, modern ve işlevsel banyosu ile, evinizden uzakta, kendinizi evinizde hissetmeniz için tasarlanmıştır. Tesisimizde “Standart Oda”, “Aile Odası”, ve “2+1 Oda” kategorilerine ayrılmış, farklı fiyat seçenekleri ve özelliklerine sahip toplam 20 oda mevcuttur. Günün koşuşturması ve yorgunluğunu ardınızda bırakın, kendinizi iyi hissedeceğiniz konforlu odalarımızda dinlenin, yenilenmiş olarak güne başlayın.

Şehir oteli olarak tasarlanan Avcılar Apart, uzun yıllardır kazandığı deneyimini dünyanın her yerinden ağırladığı konuklarıyla paylaşmaya devam etmektedir.

Modern şehrin kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Avcılar Apart, konforlu 20 odası ile iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir.

Toplam kalite felsefesini kendisine model olarak benimseyen profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun ve misafir odaklı çalışma ilkesi, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile Hit Suites adı altında tesisimizin kalite ve güven ile anılmasını hedeflemekteyiz. Hizmet konusundaki bu yaklaşımımız, faaliyete başladığımız tarihten itibaren bugüne kadar geçen yıllar boyunca birçok bağımsız değerlendirme platformunda bölgenin en yüksek memnuniyet oranlarına ulaşmamızı sağlamış ve çabamızı en doğru şekilde ödüllendirmiştir.

Kesintisiz Hizmet

Her an ulaşıp destek alabilmeniz için sürekli buradayız. Aklınızdaki soruları bize sorabilirsiniz. Sizden haber bekliyoruz.

Mutlu Konuklar

Bugün için değil, gelecek için çalışıyoruz, geleceğimizin de sizin mutluluğunuzdan geçtiğini gayet iyi biliyoruz.

Türk Misafirperliği

Cömert ve samimi misafirperverliğimizin altında Türk köklerimiz ve geleneklerimiz yatmaktadır.